Naujienos|

Lapkričio mėnesį Šeimos kortelė dalyvavo unikalioje parodoje „Vaikų šalis”, kurią eilę metų organizuoja Šeimos kortelės partneris Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO. Tris dienas parodos lankytojai galėjo atrasti pačius svarbiausius ir reikalingiausius dalykus šeimoms: paslaugas, prekes, pramogas…

Šeimos kortelės stendas kvietė lankytojus ne tik su smagiuoju Laimės ratu, kurį sukti galėjo visi parodos dalyviai, bei laimėti galybę kortelės partnerių (Eurovaistinė, Ekofrisa, MAXIMA, Orcla care, Optikos pasaulis, ARMYDAY, OfficeDay, Kūdikio lizdas ir kt.) prizų.

Penktadienį lankytojus džiugino, o tuo pačiu ir stebino Šeimos kortelės partnerio „Drugelių namai” gyva zoologijos pamoka. Stende vaikai galėjo pamatyti tikrus drugelių vikšrus, per mikroskopą apžiūrėti kiaušinėlius, o smagiausia buvo tada, kai staiga buvo paleisti drugeliai paskraidyti.

Vaikų darželis „Baltų šalelė” – vienas iš pirmųjų Šeimos kortelės partnerių, net dvi dienas iš eilės organizavo lietuviškų lėlių gamybos dirbtuvėles. O psichologinės ir psichoterapinės pagalbos studija „Nendrė”, dar tik prieš kelias savaites tapusi Šeimos kortelės partnere, kvietė šeimas prisėsti ir su vaikais kartu nupiešti psichologinį savo šeimos portretą.

Pastoviai Šeimos kortelės renginiuose dalyvaujantis „Kūdikio lizdas” šį kartą kvietė vaikučius savo fantaziją spalvomis išlieti ant tam specialiai paruoštų Kūdikio lizdelių.

Iš viso šeimos kortelės stendą aplankė daugiau nei trys tūkstančiai lankytojų, o dovanų išdalinta per tūkstantį. Kiekvienas, atėjęs į Šeimos kortelės erdvę, buvo išsamiai supažindintas su Šeimos kortelės programa, jau esamomis partnerių nuolaidomis bei privilegijomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window