Raskite Jus dominačias nuolaidas ir lengvatas

Nuolaidų paieška paveikslėlis

NUOLAIDŲ PAIEŠKA

Atraskite Partnerių teikimas nuolaidas ir lengvatas Šeimos kortelės turėtojams.

Teikite nuolaidas ir lengvatas

Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys kviečiami prisijungti prie Šeimos kortelės programos.

Jie nuolaidas gali teikti trimis lygiais:

  1. Kortelės svečio: sudarius elektroniniu būdu bendradarbiavimo sutartį su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu dėl vienkartinių nuolaidų, suteikiant teisę nuolaidos teikimo metu naudoti kortelės ženklą ir įtraukiant į kortelės dalyvių sąrašą;
  2. Kortelės draugo: sudarius rašytinę ne trumpesnę kaip 3 mėnesių bendradarbiavimo sutartį su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu, numatant galimybę kiekvieną mėnesį teikti kitokias nuolaidas, suteikiant teisę nuolaidų teikimo metu naudoti kortelės ženklą, Socialinių paslaugų priežiūros departamento išduotus kortelės ženklo lipdukus ir įtraukiant į kortelės dalyvių sąrašą;
  3. Kortelės partnerio: sudarius rašytinę ne trumpesnę kaip 6 mėnesių bendradarbiavimo sutartį, numatant įsipareigojimus teikti sutartyje nurodytas nuolaidas visą sutartyje nurodytą laikotarpį, suteikiant teisę naudoti kortelės ženklą, skelbiant informaciją visomis kortelės viešinimo priemonėmis, įskaitant kortelės stendus, svetainės partnerių skiltį, lipdukus, banerius, įtraukimą į kortelės žemėlapį.

Tapkite

Kortelės svečiu

Kortelės svečio statusą turintis partneris teikia vietinės reikšmės ar trumpalaikės nuolaidos.

Kortelės draugu

Kortelės draugo statusą turintis partneris teikia tęstinės regioninės reikšmės nuolaidos.

Kortelės partneriu

Kortelės partnerio statusą turintis partneris teikia ilgalaikės, nacionalinės reikšmės nuolaidos.

Pasirinkęs vieną iš nuolaidų teikimo lygių, viešasis ar privatus juridinis asmuo turi pateikti prašymą Socialinių paslaugų priežiūros departamentui, užpildydamas prašymo formą kortelės interneto svetainėje.

Kortelės svečiui, draugui ar partneriui, pasirašius sutartį su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu, išduodamas šeimos kortelės ženklas, kuris naudojamas nuolaidos teikimo vietoje nuolaidos teikimo laikotarpiu. Pasibaigus kortelės partnerio nuolaidos teikimo terminui ir jo nepratęsus, kortelės partneris praranda teisę naudoti kortelės ženklą.

Į klausimus kaip tapti partneriu ar derybų dėl nuolaidų klausimais kreiptis telefono numeriu: +370 605 65455, arba el. paštu: [email protected]. Techniniais klausimais pildant užklausą kaip tapti partneriu konsultuoja SPPD telefono numeriais: +370 706 68271, +370 706 64244, arba el. paštu: [email protected].

Comments are closed.

Close Search Window