Raskite Jus dominačias privilegijas ir lengvatas

Nuolaidų paieška paveikslėlis

PRIVILEGIJŲ PAIEŠKA

Atraskite Partnerių teikimas privilegijas ir lengvatas Šeimos kortelės turėtojams.

Teikite privilegijas ir lengvatas

Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys kviečiami prisijungti prie Šeimos kortelės programos

Jie privilegijas gali teikti trimis lygiais:

  1. Kortelės svečio: sudarius elektroniniu būdu bendradarbiavimo sutartį su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu dėl vienkartinių privilegijų, suteikiant teisę privilegijos teikimo metu naudoti kortelės ženklą ir įtraukiant į kortelės svečių sąrašą bei skelbia apie tai „Karšti pasiūlymai” polapyje;
  2. Kortelės draugo: sudarius rašytinę ne trumpesnę kaip 3 mėnesių bendradarbiavimo sutartį su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu, numatant galimybę kiekvieną mėnesį teikti kitokias privilegijas, suteikiant teisę privilegijų teikimo metu naudoti kortelės ženklą, Socialinių paslaugų priežiūros departamento išduotus kortelės ženklo lipdukus ir įtraukiant į Kortelės draugų sąrašą;
  3. Kortelės partnerio: sudarius rašytinę ne trumpesnę kaip 6 mėnesių bendradarbiavimo sutartį, numatant įsipareigojimus teikti sutartyje nurodytas privilegijas visą sutartyje nurodytą laikotarpį, suteikiant teisę naudoti kortelės ženklą, įtraukti į paiešką svetainėje,  Kortelės partnerių sąrašą bei skelbti informaciją visomis kortelės viešinimo priemonėmis, įskaitant svetainės polapį „Rasti privilegijas”, Facebook paskyrą, stendus, banerius. Suteikiama galimybė naudotis kortelės logotipu ir baneriais Partnerio svetainėje, suteikiama galimybė skelbti akcijas, siūlymus ar konkursus kortelės Facebook paskyroje. Partnerio privilegijų taikymo vietos įtraukiamos į interaktyvų žemėlapį svetainėje ir mobilioje programėlėje išmaniuosiuose įrenginiuose, veikiančiuose pagal įrenginio buvimo vietą, kurioje veikia naujienų siuntimas Pop Up pranešimais.

Tapkite

Kortelės svečiu

Kortelės svečio statusą turintis partneris teikia vietinės reikšmės ar trumpalaikės privilegijas.

Kortelės draugu

Kortelės draugo statusą turintis partneris teikia tęstinės regioninės reikšmės privilegijas.

Kortelės partneriu

Kortelės partnerio statusą turintis partneris teikia ilgalaikės, nacionalinės reikšmės privilegijas.

Pasirinkęs vieną iš privilegijų teikimo lygių, viešasis ar privatus juridinis asmuo turi pateikti prašymą Socialinių paslaugų priežiūros departamentui, užpildydamas prašymo formą kortelės interneto svetainėje.

Kortelės svečiui, draugui ar partneriui, pasirašius sutartį su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu, išduodamas šeimos kortelės ženklas, kuris naudojamas privilegijos teikimo vietoje privilegijos teikimo laikotarpiu. Pasibaigus kortelės partnerio privilegijos teikimo terminui ir jo nepratęsus, kortelės partneris praranda teisę naudoti kortelės ženklą.

Į klausimus kaip tapti partneriu ar derybų dėl privilegijų klausimais kreiptis telefono numeriu: +370 605 65455, arba el. paštu: nvo@seimos-kortele.lt. Techniniais klausimais pildant užklausą kaip tapti partneriu konsultuoja SPPD telefono numeriais: +370 706 68271, +370 706 64244, arba el. paštu: sppd@seimos-kortele.lt.

Comments are closed.

Close Search Window