Tapkite Šeimos kortelės partneriu ir teikite privilegijas!

Tapkite Šeimos kortelės partneriu, teikdami ilgalaikes (nuo 6 mėn. trukmės) ar nacionalinės reikšmės privilegijas Šeimos kortelės turėtojams. Privilegijos siūlomos užpildant užklausos formą, o teikiamos pasirašius rašytinę bendradarbiavimo sutartį.

Sudarius rašytinę, ne trumpesnę kaip 6 mėnesių, bendradarbiavimo sutartį, numatant įsipareigojimus teikti sutartyje nurodytas privilegijas visą sutartyje nurodytą laikotarpį, suteikiama teisė naudoti kortelės ženklą, informacija įtraukiama į paiešką svetainėje,  Kortelės partnerių sąrašą bei skelbiama visomis kortelės viešinimo priemonėmis, įskaitant svetainės polapį “Rasti privilegijas”, Facebook paskyrą, stendus, banerius.

Suteikiama galimybė naudotis kortelės logotipu ir baneriais Partnerio svetainėje, suteikiama galimybė skelbti akcijas, siūlymus ar konkursus kortelės Facebook paskyroje.

Partnerio privilegijų taikymo vietos įtraukiamos į interaktyvų žemėlapį svetainėje ir mobilioje programėlėje išmaniuosiuose įrenginiuose, veikiančiuose pagal įrenginio buvimo vietą, kurioje veikia naujienų siuntimas Pop Up pranešimais.

Kaip tai veikia?

Kortelės partneriui, sudariusiam rašytinę bendradarbiavimo sutartį, numatomas įsipareigojimas teikti sutartyje nurodytas privilegijas visą sutartyje nurodytą laikotarpį, suteikiama teisė naudoti Šeimos kortelės ženklą, apie jį skelbiama informacija visomis Šeimos kortelės viešinimo priemonėmis, įskaitant Šeimos kortelės stendus, svetainės Kortelės partnerių skiltį, lipdukus, banerius, įtraukimą į Šeimos kortelės virtualų žemėlapį.

Pasirinkęs Kortelės partnerio privilegijų teikimo lygį, viešasis ar privatus juridinis asmuo turi pateikti užklausą Socialinių paslaugų priežiūros departamentui, užpildydamas užklausos formą Šeimos kortelės interneto svetainėje, po kurios pateikimo prasideda derybos dėl bendradarbiavimo sutarties sąlygų ir terminų bei pasirašymo.

Kaip dalyvauti?

Forma
1. Užklausa pateikiama

Užpildoma ir pateikiama elektroninė užklausos forma, kurioje nurodoma reikalinga informacija apie įmonę, privilegiją (-as) bei galiojimo terminai. Arba parengiama Bendradarbiavimo sutarties versija derinimui (galima parsisiųsti paspaudus nuorodą puslapio apačioje) ir išsiunčiama el. paštu: sppd@seimos-kortele.lt.

Vertinimas
2. Užklausa vertinama

Užpildytą ir pateiktą elektroninę užklausos formą ar el.paštu gautą Bendradarbiavimo sutarties versiją vertina administratorius (SPPD).

Diskusija
3. Derinamos sutarties sąlygos

Patvirtinus užklausą, su pareiškėju susisiekia administratorius (SPPD). Pradedamas preliminarių bendradarbiavimo sutaries sąlygų derinimo etapas, kur derybų objektu gali būti bet kuri sutarties nuostata (ne tik terminai).

Sutartis
4. Pasirašoma sutartis

Suderinus sutarties sąlygas su pareiškėju, pasirašoma bendradarbiavimo sutartis.

Pavyko
5. Kortelės partnerio statusas

Pasirašius bendradarbiavimo sutartį, pareiškėjui suteikiamas Kortelės partnerio statusas ir skelbiama informacija.

Užklausos forma

Pateikite užklausą tapti Šeimos kortelės partneriu.

*pasirinkti kokiu būdu Šeimos kortelė bus taikoma Kortelės partnerio lojalumo programoje

Į klausimus kaip tapti partneriu ar derybų dėl privilegijų klausimais kreiptis telefono numeriu: +370 658 86283, arba el. paštu: sppd@seimos-kortele.lt

SVARBU: Kortelės partneriui pasirašius sutartį su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu, išduodamas Šeimos kortelės ženklas, kuris naudojamas privilegijos teikimo vietoje privilegijos teikimo laikotarpiu. Pasibaigus Kortelės partnerio privilegijos teikimo terminui ir jo nepratęsus, Kortelės partneris praranda teisę naudoti Šeimos kortelės ženklą.

Comments are closed.

Close Search Window