Tapkite Šeimos kortelės svečiu ir teikite nuolaidas!

Tapkite Šeimo kortelės svečiu teikdami vietinės reikšmės ar trumpalaikes nuolaidas šeimos kortelės turėtojams. Nuolaidos ir/ar lengvatos pateikiamos užpildant užklausos formą. Pateiktos ir patvirtintos nuolaidos ir/ar lengvatos talpinamos “Karštų pasiūlymų” skiltyje.

Kaip tai veikia?

Kortelės svečias, pateikęs užklausą ir taip elektroniniu būdu sudaręs bendradarbiavimo sutartį su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu dėl vienkartinių nuolaidų, įtraukiamas į kortelės programos dalyvių sąrašą.

Pasirinkęs kortelės svečio nuolaidų teikimo lygį, viešasis ar privatus juridinis asmuo turi užpildyti užklausos formą kortelės interneto svetainėje ir ją pateikti kaip prašymą Socialinių paslaugų priežiūros departamentui.

Kaip dalyvauti?

Forma
1. Užpildoma užklausos forma

Užpildykite ir pateikite elektroninę užklausos formą, kurioje nurodykite reikalingą informaciją apie įmonę, nuolaidą (-as) ir/ar legvatą (-as).

Vertinimas
2. Vyksta užklausos vertinamas

Užpildytą ir pateiktą elektroninę užklausos formą, vertina administratorius (SPPD).

Pavyko
3. Užklausa patvirtinama

Patvirtinus užklausos formą, pareiškėjas nurodytu elektroninio pašto adresu gauna žinią, jog tapo Kortelės svečiu ir jam suteikiamas Kortelės svečio statusas, o jo pateikta nuolaida (-os) ir/ar lengvata (-os) patalpinama interneto svetainės skiltyje "Karšti pasiūlymai".

Užklausos forma

Pateikite užklausą dėl tapimo Šeimos kortelės svečiu ir nurodykite siūlomą nuolaidą (-as) ir/ar lengvatą (-as).

Please complete the required fields.

Comments are closed.

Close Search Window