Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://seimos-kortele.lt

Tinklalapį administruojanti institucija:
Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Biudžetinės įstaigos kodas: 191717258
Adresas: A. Vivulskio g. 13, 03221 Vilnius
Telefonas: +370 706 68271 , +370 706 64244
El. paštas: [email protected]

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kontaktų formos

Kai lankytojai užpildo kontaktų formą esančią puslapyje https://seimos-kortele.lt/kontaktai/ (angliškoje versijoje https://seimos-kortele.lt/en/contacts/) mes rankame šiuos lankytojo duomenis: vartotojo vardas ir pavardė, el. paštas. Šiuos duomenis renkame norėdami atsakyti į lankytojo paliktą užklausą.

Taip pat, yra naudojamos trys kontaktų formos tinklalapio puslapiuose:

Šiose kontaktų formose yra renkami šie, viešųjų ir / arba privačių juridinių asmenų, duomenys: įmonės pavadinimas, įmonės kodas, įmonės telefonas, įmonės el. paštas, įmonės adresas, parduotuvės / paslaugų teikimo vietos, kuriose taikomos, kontaktų formoje nurodytos nuolaidos (-a) ir / ar lengvatos (-a). Šiuos duomenis apie viešąjį ir / arba privatų juridinį asmenį renkame norėdami tinkamai įgyvendinti Lietuvos Respublikos šeimos kortelės įstatymą (6 straipsnio 6 dalį), palaikyti tinkamą bendradarbiavimą su kontaktų formą (-as) užpildančiu viešuoju ir / arba privačiu juridiniu asmeniu. Kontaktų formas užpildantis viešasis ir / arba privatus juridinis asmuo, taip pat duoda sutikimą kad nurodyti įmonės duomenys būtų talpinami tinklalapio puslapiuose “Kortelės svečiai“, “Kortelės draugai“, “Kortelės partneriai“, “Rasti nuolaidas” ir “Karšti pasiūlymai“. Šie duomenys, nurodytuose tinklalapio puslapiuose talpinami tol, kol viešasis ir / arba privatus juridinis asmuo dalyvauja Šeimos kortelės programoje.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėte, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Naudojamus slapukus galite koreguoti čia: Slapukų nustatymai.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Savo svetainės našumui įvertinti naudojame „Google Analytics“ (žr. „Google Analytics“ paslaugų teikimo sąlygas).

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų duomenimis mes dalinamės su:

  • Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija (Biudžetinės įstaigos kodas 188603515,  A. Vivulskio g. 11, 03610 Vilnius, tel. (8 5) 266 4201, faks. (8 5) 266 4209, el. p. [email protected]);
  • interneto svetainės talpinimo paslaugų teikėjais;
  • interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC (Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais. Google LLC yra įrašyta į ES ir JAV Privatumo skydo sistemos dalyvių sąrašą, kas patvirtina, kad šis tiekėjas tinkamai laikosi ES reikalaujamų duomenų apsaugos standartų.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, kada nors rašėte čia komentarą, arba užpildėte kontaktų formą galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Biudžetinės įstaigos kodas: 191717258
Adresas: A. Vivulskio g. 13, 03221 Vilnius
Telefonas: +370 706 68271 , +370 706 64244
El. paštas: [email protected]

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Mes imamės tinkamų techninių ir organizacinių priemonių (duomenų šifravimas, saugumo priemonės apsaugančios nuo neleistino prisijungimo prie šios interneto svetainės (pvz.: dviejų veiksnių autentifikavimas), personalo mokymas duomenų apsaugos srityje), kad užtikrintume visų duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio praradimo, pakeitimo, atskleidimo ir kitų neleistinų tvarkymo formų.

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Duomenų šifravimas, saugumo priemonės apsaugančios nuo neleistino prisijungimo prie interneto svetainės, personalo mokymas duomenų apsaugos srityje.

Iš kokių trečiųjų šalių mes gauname duomenis

Duomenų iš trečiųjų šalių mes negauname.

Reguliuojamų veiklos sričių informacija

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veiklos sritys.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content