Naujienos|

Šeimos kortelės dienos renginyje pramogų parke, kur viskas yra žaidimas. Adventica – dėmesys ir padėka partneriams

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/naujienos/seimos-korteles-dienos-renginyje-demesys-ir-padeka-partneriams.d?id=88013595

Jau dvejus metus gausios ar negalią turinčius vaikus auginančios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele. Šia proga Vilniuje įvyko iškilmingas Šeimos kortelės partnerių dienos renginys, kurio metu buvo įvertinti ir apdovanoti labiausiai nusipelnę partneriai.
Per dvejus metus Šeimos kortelės idėja suvienijo daugiau nei 250 socialiai atsakingų įmonių, sujungusių savo pajėgas tam, kad prisidėtų prie gerovės tų, kuriems labiausiai reikalinga pagalba. Nors Šeimos kortelės turėtojai gali už mažesnę kainą įsigyti kai kurias prekes ar paslaugas, jos paskirtis – ne tik suteikti nuolaidų, bet ir suburti šeimas į vieną klubą, parodyti jiems draugišką Šeimos kortelės partnerių dėmesį. Tokia draugystė ir geranoriškumas – svarbi parama daugiavaikėms bei neįgalius vaikus auginančioms šeimoms, tuo pačiu ir puikus pavyzdys ne tik kitoms įmonėms, bet ir kiekvienam iš mūsų, juk net ir maži darbai yra labai reikšmingi.

Renginyje 15 val. 4 nominacijose apdovanojami Šeimos kortelės partneriai, renginys transliuojamas gyvai.

Daugiau informacijos čia: Pagerbti Šeimos kortelės turėtojams nuolaidas teikiantys partneriai

Nuoroda į renginio transliaciją čia: Tiesioginė renginio transliacija Delfi portale

Comments are closed.

Close Search Window