Naujienos|

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ drauge su „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ partneriais nori pasveikinti Šeimos kortelės programos vaikus ir kviečia juos nemokamai tapti dienos stovyklos „Tūkstantmečio vaikų akademija“ studentais.

Dienos stovykla vyks Vilniaus Vingio parko estradoje liepos 12-16 ir liepos 19-23 dienomis. 13-19 metų moksleiviai gali rinktis „Įdomiosios fizikos ir gyvybės mokslų“ bei „Įdomiųjų menų bei politikos mokslų“ temas ar atvykti į abi sesijas.

Akademijos metu savo patirtimi ir žiniomis dalinsis Lietuvos mokslo, meno bei pramogų pasaulio žvaigždės, o gerą nuotaiką užtikrins Jonas Nainys bei Vidas Bareikis. Visas tvarkaraštis ir informacija: http://www.TukstantmecioVaikuAkademija.lt

Per dieną vaikus sudomins bent dvi aukščiausio lygio lektorių paskaitos, vyks daugybė žaidimų, užsiėmimų, kad vasara praeitų ne tik įdomiai, bet ir smagiai, randant naujų pažinčių bei bendraminčių.

Norint dalyvauti:

  • bilieto įsigijimo metu į laukelį „Nuolaidos kodas“ (ne „Dovanų kuponas“) įvesti kodą „seimos100“;
  • laukelyje „Iš kur sužinojote apie „Tūkstantmečio vaikų akademiją“?“ įrašyti Šeimos kortelės numerį.

Ir Pirmiesiems 100 bus pritaikytas 100% nuolaidos kodas.

Tėvelių prašome įsivertinti galimybes užtikrinti vaikų su negalia specialiuosius poreikius, o kilus klausimams kreiptis į stovyklos organizatorius el. paštu akademija@tukstantmeciovaikai.lt

Comments are closed.

Close Search Window