Naujienos|

Vilniuje yra vieta, kur priimami nenaudojami daiktai, galintys būti naudingi kitiems. Paskutinį metų mėnesį į Šeimos kortelės partnerių gretas įstojo ir tvarumą bei bendruomenišką kultūrą puoselėjanti VšI “Tobulėkime kartu” su projektu “Ecoplotas”, įsikūrusiu  Dariaus ir Girėno g. 34A, Vilniuje. Čia galima atvežti jau nebereikalingų drabužių, batų, žaislų ir kitų namų apyvokos ir buities daiktų, ir tuo pačiu pasiimti tai, ko reikia.

– Visi žinome, kiek daug reikia įvairių daiktų, kai auginame vaikus. Jie auga greitai, keičiasi jų poreikiai. Tai dydis jau netinka, tai žaislas tampa neįdomus. Kviečiame šeimas dalintis. Tvarumo idėja ypač aktuali, vartojimas yra peržengęs sveiko proto ribas, todėl tikimės savo idėja pritraukti kuo daugiau sąmoningų žmonių –  sakė Ecoploto iniciatorė Ilona Stankevičienė, kuri pati yra trijų vaikų mama.

Visi Ecoploto lankytojai  kviečiami dalintis, o daiktams , kuriems yra nustatyta kaina su Šeimos kortele bus  taikoma 40 proc. nuolaida.  Esant poreikiui, bus skiriama parama daiktais.

Ecoplotas, veikiantis Vilniuje, Dariaus ir Girėno g. 34A, priima drabužius, avalynę, baldus, techniką ir visus kitus namuose, darbe ar laisvalaikiu naudojamus daiktus, taip pat – žaislus, higienos priemones, kanceliarines prekes ir pan. Daiktus galima pristatyti darbo dienomis 8:30-17 val. ir šeštadieniais 11-15 val.

Ecoplote taip pat vyksta turgeliai, kūrybinės daiktų taisymo ir perdarymo dirbtuv

https://www.tobulekimekartu.lt/  ir  

ės, edukaciniai renginiai – mokomės daiktus naudoti ilgiau.

Ecoplotą rasite adresu Dariaus ir Girėno g. 34A, Vilnius.

Daugiau informacijos:https://www.facebook.com/tobulekimekartult.

Comments are closed.

Close Search Window