Naujienos|

Šeimos kortelės,  pradėjusios veikti rugsėjo 1 dieną turėtojai, jau džiaugiasi 100 įvairių partnerių visoje Lietuvoje teikiamomis nuolaidomis.  Kiekviename regione atrasime bent keletą vietų, kuriose už akies užklius lipdukas, žymintis Šeimos kortelės privilegiją. Mažesnės ar didesnės nuolaidos, specialūs pasiūlymai skirti gausioms šeimoms, ar šeimoms,  auginančioms neįgalų vaiką.

Didieji prekybos tinklai MAXIMA ir RIMI prie šios programos prisijungė nuo pat pradžių. Kadangi šie tinklai turi savo lojalumo korteles, šeimos, įsigijusios Šeimos kortelę, turi tik vieną kartą užregistruoti ją prekybos centre, ir daugiau dėl papildomų nuolaidų ar papildomai kaupiamų taškų galvoti nebereikia, nes  lojalumo kortelėje jau yra aktyvuotos privilegijos, teikiamos Šeimos kortelei.

Prie kortelės programos prisijungė ir regioniaiai prekybos tinklai: Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas, vienijantis net 35 parduotuvę Ukmergėje bei Ukmergės rajone. Čia su Šeimos kortele taikoma 5 proc. nuolaida visoms prekėms, išskyrus tabaką ir alkoholį.  UAB „Gulbelė“ (69 parduotuvės Šakiuose ir aplinkiniuose rajonuose) suteikia nuolaidas nuo 20 proc.  iki 30 proc.  skirtingoms prekių grupėms. UAB „Trakų kooperacijos prekyba, turinčios 13 parduotuvių tinklą Trakų rajone, suteikia 5 proc. nuolaidą maisto prekėms bei 7 proc. pramoninėms prekėms.

Kavinės, picerijos ir kitos pramogos

Gausios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos  labai laukiamos ir kavinėse, picerijose  bei kitose pramogų vietose. Tauragėje picerija Kings Pizza, suteiks 15 proc. nuolaidą dienos pietų meniu.  Vilniuje su Šeimos kortele laukiami lankytojai  blynų restoranėlyje Pirmas blynas (15 proc. nuolaida) bei restorane „Pilialaukis“, kuriame suteiks nuolaidų ne tik maistui (20 proc.) bet ir pramogoms (net 50 proc. nuolaida vaikų gimtadieniams ir t.t.), Vilniuje bei Kaune picerijų tinklas  „Pjazz“  suteiks 50 proc. nuolaidą visų dydžių picoms valgant restorane.

Prie Šeimos kortelės programos jungiasi ir vandens pramogų grandai, tai Vichyvandens parkas, suteikiantis net 20 proc. nuolaidą visiems bilietams, įskaitant ir jau šeimos bilieto dėka mažėjančią kainą, bei Trasalis Trakuose, kur vandens pramogoms bus pritaikyta net 25 proc. nuolaida.

Radailiuose Šeimos kortelės turėtojų laukia DINO parkas, kuriame atvykę su šeima aplankys nuostabų dinozaurų parką ir apverstą namą (bus suteikta 15 proc. nuolaida), o išalkę pavalgys Radailių dvare su 10 proc. nuolaida sąskaitai.

Mažuose miesteliuose – draugiškos šeimai įmonės

Nors mažesniuose miestuose  įmonių nėra labai daug, tačiau atsiranda  verslų, kurie mielai jungiasi prie šios programos. Alytuje įsikūrusi „Senamiesčio drabužinė“ suteikia 20 proc. nuolaidą visoms prekėms ir paslaugoms. Šešias rūbų parduotuves įkūręs R. Šukys suteikia prekėms 10 proc. nuolaidą  parduotuvėse, kurios  yra Kuršėnuose, Ventoj, Akmenėj, Pasvalyje bei Žagarėje.

Yra nemažai įmonių, turinčių savo platų prekybinį tinklą visoje Lietuvoje (Optikos pasaulis, Officeday, Kika, Vilpra ir kt.), todėl ir atokesnėse Lietuvos vietose galima pasinaudoti jų teikiamomis nuolaidomis.

Visos internetinės parduotuvės, suteikiančios privilegijas šeimoms, prekes siunčia į bet kurį Lietuvos tašką. Todėl, pavyzdžiui, Aconitum vitaminai dėl įmonės dalyvavimo Šeimos kortelės programoje pigesni net 40 %, gali atkeliauti į net pačius atokiausius namus.

Nuolaidos vaikų priežiūrai ir kitoms paslaugoms

Privatūs vaikų darželiai bei trumpalaikę priežiūrą suteikiančios įstaigos taip pat papildė Šeimos kortelės partnerių gretas (Baltų šalelė, Abadėlė, Klausmyliukas, Vaikų klubas „Vakvikis”, pramogų erdvė „Emigus), taip pat įvairias paslaugas šeimoms teikiančios įmonės, pradedant psichologo konsultacijomis, odontologų paslaugomis, teisinėmis bei kitomis paslaugomis: VšĮ „Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras“, VšĮ „Mediacijos ir teisinių paslaugų centrasKaune, BODYMAKER Visagine ir t.t.

Norint naudotis privilegijomis, kurias suteikia šeimos kortelė, reikia ją užsakyti sistemoje  www.spis.lt. 

Šią kortelę užsisakyti gali visos daugiavaikės šeimos ir šeimos auginančios ar prižiūrinčios neįgalų vaiką (nepaisant jo amžiaus).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window