Naujienos|

Šeimos kortelė, džiuginanti gausias ir neįgalius vaikus auginančias šeimas, startuoja su  „Šeimos kortelės AKADEMIJA“, kuri pažers naujų ir aktualių temų, patarimų bei praktinių įžvalgų pačiu video formatu.

Kiekvieną mėnesį „Šeimos kortelės Akademijoje“ apsilankys nauji, ar jau esami partneriai, kurie gvildens pačias įvairiausias temas, galinčias dominti ne tik gausias ar neįgalų vaiką auginančias šeimas, bet ir visus puslapio sekėjus.

„Tam, kad žiniomis apie Šeimos kortelės teikiamas galimybes informacija pasiektų kuo daugiau šeimų, nutarėme persikelti į virtualią erdvę, ir kurti tokį turinį, kuris yra aktualus nuolatos“ – teigia „Šeimos kortelės AKADEMIJOS“ sumanytoja Jurgita Pocienė. – „Kaip puoselėti savo kūną, įgyti sveikos mitybos įpročius, suorganizuoti vaiko gimtadienį, išleisti mažuosius į darželį ar mokyklą – temos tiesiog pačios viena kitą veja. Tikimės, kad žiūrovai atras atsakymus į visus jiems  rūpimus klausimus, sužinos naujų dalykų ir be abejo turės galimybę laimėti mūsų partnerių įsteigtus prizus.“

Jau galima peržiūrėti  dvi  „Šeimos kortelės AKADEMIJOS“ laidas, kuriose susitinkame su jauno startuolio „Cropland“ bei vaikų darželio „Baltų šalelė“ atstovais.

Laidas žiūrėkite „Šeimos kortelės“ Youtube kanale. 

2019 metais sukurta „Šeimos kortelė“ jungia daugiau nei 265 partnerių, kurie teikia įvairias nuolaidas ar naudas jos turėtojams, o kortelę jau turi ir paslaugomis naudojasi daugiau nei 25300 Lietuvos šeimų. Kortelė išduodama visoms gausioms ar neįgalų vaiką auginančioms šeimoms, tereikia užpildyti prašymą sistemoje www.spis.lt .

Comments are closed.

Close Search Window