Naujienos|

Penkias skirtingas aktyvaus poilsio kupinas vasaros stovyklas vaikams su 20 procentų nuolaida Šeimos kortelės turėtojams šiemet siūlo „Vaikų sportas“.

Pačias geriausias rekomendacijas apie šio partnerio užsiėmimus ir stovyklas siunčiantys Šeimos kortelės turėtojų draugai nuoširdžiai rekomenduoja šias stovyklas aktyvų poilsį mėgstantiems vaikams. Sako, kad išbandytas, patikrintas, meile ir rūpesčiu vaikais pripildytas kokybiškas poilsis sportuojant – garantuotas.

7–13 metų amžiaus žmonės gali rinktis:

  • Aktyvią dienos stovyklą Vilniuje – bus daug bėgiojama, šokinėjama, laipiojama, pliuškenamasi. Daug laiko stovyklautojai leis gryname lauke, aktyviai judėdami Ozo parke, o popietėmis pramogaudami ir kūrybiškai edukuodamiesi.
  • Aktyvią laisvalaikio stovyklą etnografiniame kaime, Karklėje. Vaikai daug laiko leis gamtoje prie jūros, kopose, kur treneris Giedrius bus paruošęs estafetes, lobių ieškojimo trąsas, smagias, aktyvias užduotis.
  • Sporto stovyklą „Be išmaniųjų“ Dauguose, prie Daugio ežero. Treneriai užtikrins prasmingą ir turiningą vaikų sportinį užimtumą, vaikai kasdien darys mankštą, išbandys skirtingas sporto šakas, susipažins su daugybe naujų veiklų ir pramogų.
  • Vasaros stovyklą „Kaimas kviečia“ – tikrame kaime, su tikrais triušiais, avimis, vištomis ir kitais gyvūnais. Stovykloje bus taikoma skautiška metodika: miegama palapinėse, dalis maisto gaminama ant laužo, mokomasi, kaip saugiai elgtis su kirviu, peiliu ir kitais būtinais stovyklaujant įrankiais.

Vyresniems nei 13 metų vaikams, „Vaikų sportas“ parengė ypatingą programą – stovyklą Zakopanėje – aktyvią, turiningą ir pilną įspūdžių savaitę, kurios metu vaikai kasdien daug judės, bus gryname ore, vaikščios po kalnus, dalyvaus įvairiose ugdomose, komandos bendrumą kuriančiose veiklose, turės progą susirasti naujų bendraminčių ir puikiai praleisti laiką.

Visa informacija apie kainas, laikus ir rezervacija yra partnerių svetainėje, kurią rasite nuolaidos aprašyme: https://seimos-kortele.lt/nuolaidos_lengvatos/vsi-ikvepti-sporto/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window