Naujienos|

Mobilioji programėlė (virtuali Šeimos kortelė) – tai Android ir iOS programėlė išmaniajam telefonui arba planšetei, skirta naudotis vietoj plastikinės Šeimos kortelės ar susikurti virtualią Šeimos kortelę.

Ji nėra ta pati fizinė kortelė, kurią gavote ir turite savo rankoje. Ji yra papildoma priemonė šeimų patogumui, garantuojanti galimybę kiekvienam šeimos nariui naudotis Šeimos kortelės privilegijomis. Parsisiuntus programėlę, galima ją naršyti ir neturint teisės naudotis Šeimos kortele. Jei smalsu kokias nuolaidas rasite pagal savo buvimo vietą, jei ieškote atsakymo kuo naudinga Šeimos kortelė, mobilioji programėlė gali būti vienu iš būdų rasti atsakymus į kylančius klausimus.

Tačiau tam, kad su virtualia Šeimos kortele galėtumėte naudotis Šeimos kortelės privilegijomis, reikia aktyvuoti virtualią kortelę (pridėti kortelę mobilioje programėlėje).  Tam jums reikės naujo kortelės barkodo (jei vesite jį ranka) arba specialiai virtualiai kortelei kiekvienam šeimos nariui sukurto QR kodo (jei jūsų išmaniame įrenginyje yra galimybė jį nuskaityti).

Kadangi virtuali Šeimos kortelė yra lygiavertė fizinei ir yra oficialus asmens dokumentas su asmens duomenimis, prašymas yra reikalingas saugant jūsų asmens duomenis nuo nutekėjimo. Prašymo formoje reikia nurodyti, kad norite gauti antrą ir paskesnę kortelę ir pasirinkti, kad norite virtualios jos formos. Taigi, reikės atlikti keletą veiksmų:

  1. gauti galiojantį patvirtintą prašymą išduoti pirmai (fizinei) kortelei;
  2. sulaukti artimiausio ateinančio mėnesio 10 d. kai tie duomenys bus perduoti jūsų Šeimos kortelės gamybai t.y. jai bus sugeneruotas fizinės kortelės barkodas (numeris);
  3. užpildyti Prašymą gauti antrą ir paskesnę Šeimos kortelę ir nurodyti, kad ji bus virtuali kortelė.

Gavę patvirtinimą, kad prašymas patenkintas, tuo elektroniniu paštu, kurį nurodėte SPIS sistemoje informacijai gauti, gausite sugeneruotus kodus ir galėsite aktyvuoti virtualias korteles savo ir šeimos narių išmaniuose įrenginiuose.

Jei el.pašto adreso nenurodėte ir informacijos gauti nenorite arba neišsisaugojote, nerandate jūsų elektroniniu paštu atsiųstų duomenų, teks kodų ieškoti SPIS išsaugotuose jūsų prašymuose. Juos rasite atsidarę skiltį SPIS / „Mano prašymai” ir atsidarę tos datos, kai prašėte virtualios kortelės, prašymą.

Daugiau apie tai kaip naudotis virtualia kortele raiste čia:

Comments are closed.

Close Search Window