Naujienos|

Mobilioji programėlė (virtuali Šeimos kortelė) – tai Android ir iOS programėlė išmaniajam telefonui arba planšetei, skirta naudotis vietoj plastikinės Šeimos kortelės ar susikurti virtualią Šeimos kortelę.

Ji nėra ta pati fizinė kortelė, kurią gavote ir turite savo rankoje. Ji yra papildoma priemonė šeimų patogumui, garantuojanti galimybę kiekvienam šeimos nariui naudotis Šeimos kortelės privilegijomis. Parsisiuntus programėlę, galima ją naršyti ir neturint teisės naudotis Šeimos kortele. Jei smalsu kokias nuolaidas rasite pagal savo buvimo vietą, jei ieškote atsakymo kuo naudinga Šeimos kortelė, mobilioji programėlė gali būti vienu iš būdų rasti atsakymus į kylančius klausimus.

Tačiau tam, kad galėtumėte naudotis Šeimos kortelės privilegijomis, reikia aktyvuoti virtualią kortelę (pridėti kortelę mobilioje programėlėje).  Tam jums reikės naujo kortelės barkodo (jei vesite jį ranka) arba specialiai virtualiai kortelei kiekvienam šeimos nariui sukurto QR kodo (jei jūsų išmaniame įrenginyje yra galimybė jį nuskaityti).

Kai turite galiojantį patvirtintą prašymą išduoti pirmai kortelei, po kelių valandų nuo jo patvirtinimo galite pildyti prašymą ir virtualiai kortelei. Kadangi virtuali Šeimos kortelė yra lygiavertė fizinei ir yra oficialus asmens dokumentas su jo duomenimis, norint naudotis ja prašymas yra reikalingas saugant jūsų asmens duomenis nuo nutekėjimo. Prašymo formoje reikia nurodyti, kad norite gauti antrą ir paskesnę kortelę ir pasirinkti, kad norite virtualios jos formos.

Gavę patvirtinimą, kad prašymas patenkintas, tuo elektroniniu paštu, kurį nurodėte SPIS sistemoje informacijai gauti, gausite sugeneruotus kodus ir galėsite aktyvuoti virtualias korteles savo ir šeimos narių išmaniuose įrenginiuose.

Jei el.pašto adreso nenurodėte ir informacijos gauti nenorite, teks kodų ieškoti SPIS sistemoje išsaugotuose jūsų prašymuose. Juos rasite atsidarę skiltį “Mano prašymai” ir pasirinkę pagal jų teikimo datą.

Daugiau apie tai kaip naudotis virtualia kortele raiste čia:

Comments are closed.

Close Search Window