Naujienos|

Mūsų šeima nedidelė, įprasta. Nors nežinau, ar įprasta 🤪 Nieko tas žodis – „įprasta“ – nepasako. Tada tiesiog nedidelė.

Visada su gražiu pavydu stebiu gausias šeimas. Draugai augina šešis stebuklus! 😮 Kartais matau, kaip jie kuičiasi namuose, kiekvienas turėdamas savo darbą, savas užduotis. Kaip smagiai dūzgia visi kartu vakarieniaudami prie didelio stalo. Kaip neranda savo daiktų ir atranda dalinimosi džiaugsmą. Kaip greitai sutvarko namus ir lygiai taip pat greitai juos vėl apverčia aukštyn kojomis. 🙃 Kaip kiekvienas yra vienas kito užnugaris.

Lenkiu galvą prieš visas šeimas, gausias ir mažas. Tikrai suprantu, kad ne vien džiaugsmingos spalvos tame kaleidoskope, bet juk kaip žiūri, taip ir matai, ko ieškai, tą ir randi ☺️☺️☺️

Jau radot „Šeimos kortelę“? Būtent tokių draugų šeimoms ADVENTICA šeimos pramogų parke padariau specialias nuolaidas, kad džiaugtis galėtų visos šeimos, net ir pačios didžiausios! Apie tai, kokius stebuklus daro Šeimos kortelė ADVENTICA pramogų parke, galite perskaityti mūsų naujienoje, kurią rasite pirmame komentare 👇👇👇 Su tarptautine ŠEIMOS diena, mielieji! VISKAS, taip pat ir šeima, YRA ŽAIDIMAS!

https://www.adventica.lt/naujienos/seimos-korteles-nuolaidos-adventica-parke-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window