Naujienos|

Šeimos kortelė, įkurta dar 2019 metais, šiandien ir toliau išlieka labai aktualia gausioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms. Pasibaigus pirmam rudens mėnesiui, kuris tapo vasaros pratęsimu, lepindamas visus šiltais ir nuostabiai vasariškais orais, Šeimos kortelė skaičiuoja rudens derlių ir dalinasi puikiausiais pasiūlymais bei privilegijomis.

2023 m. rugsėjo mėn. duomenimis, Lietuvoje yra daugiau kaip 40200 šeimų, galinčių ją užsisakyti ir tapti Šeimos kortelės programos dalimi. Iš viso šiuo metu Šeimos kortelę užsisakė virš 34 300 šeimų, kas sudaro  daugiau kaip 85 proc. privilegijos gavėjų.

Ko reikia šeimoms?

Šią vasarą Šeimos kortelę turintiesiems gera muzika skambėjo garsiau. Šeimos galėjo pasinaudoti „GM Gyvai“ karštu pasiūlymu. Neseniai Šeimos kortelės programos partneriu tapusi „Eglės“ sanatorija ne tik pasiūlė nuolaidą, bet ir skelbė konkursą, kaip ir Restobaras „Eldorado“ Klaipėdoje. Vasarą Šeimos kortelės turėtojams atvėrė duris Kauno IX forto muziejus. Išskirtines romantines, gastronomines, orientacines ekskursijas bei nuotolines paskaitas  pasiūlė „Romantic Vilnius“, o prie partnerių prisijungusi „Gera Dovana“ pasiūlė aibę pramogų ir laisvalaikio dovanų rinkinių su išskirtine nuolaida.

Šeimos kortelės teikiamas privilegijas papildė ir atnaujino maisto bei kasdieninių prekių tiekėjai. Sveiko maisto parduotuvėje „Nastia garden“ šeimos gali pigiau įsigyti kruopų, miltų, šaltyje džiovintų vaisių, daržovių ar uogų. Asortimentą sudaro įvairios uogos, daržovės, žolelių milteliai, augalinis sviestas bei daug sveikų bei įdomių maisto produktų! Netoleruojantiems gliuteno ar kitų produktų savo pasiūlymą atnaujino parduotuvė „100% be gliuteno“.

Mamos ir vyresnės dukros nuo šiol galės pasinaudoti nuolaidomis kosmetikai „Eraesthetic“ elektroninėje parduotuvėje. Prisireikus teisinių paslaugų, į pagalbą ateis www.manoteisininkas.lt . Nekilnojamojo turto brokerė Stepanova pasiūlė savo paslaugas šeimoms, kurios planuoja parduoti ar pirkti nekilnojamąjį turtą.

Nors ruduo jau tuoj įpusės, tačiau nuolaidos mokyklinėms prekėms vis dar aktualios.  Džiugu, kad ir Šeimos kortelės partneriai suskubo padėti. Ilgametis Šeimos kortelės partneris „Office day“  su specialiu nuolaidos kodu iki 2023-10-31 šeimoms siūlo ženkliai didesnę nuolaidą nei įprastai, o tuo tarpu „Tamo“ dienyno nuolaida praverčia kiekvienai šeimai, auginančiai vaikus, nes tai puiki galimybė sutaupant nepraleisti ugdymo aktualijų. Taip pat „Digiklasės“ komanda visada pasiruošusi papildomai padėti mokinukams po pamokų! Išskirtinai Šeimos kortelės turėtojams suteikiama nuolaida bet kuriam „Digiklasės“ planui.

Atlikus šeimų apklausas, išryškėjo sekančios privilegijų sričių tendencijos:

59 proc. laisvalaikis ir pramogos;
34 proc. Nuolaidos maisto ir kasdienėms prekėms;
31 proc. Daugiau ir įvairesnių privilegijų
24 proc. Vaikų ugdymo ir švietimo prekės / paslaugos.

Šeimos kortelė jau galioja Baltijos šalyse

2023 m. pradžioje Šeimos kortelė įsigaliojo visose trijose Baltijos šalyse , ir tapo Lietuvos, Latvijos ir Estijos Šeimos kortele. Partnerystės su Šeimos kortelės administratoriais trijose Baltijos šalyse dėka, šią kortelę turinčios visų trijų Baltijos šalių šeimos keliaudamos galės naudotis šiose šalyse teikiamomis privilegijomis, kurias Šeimos kortelės partneris nusprendžia suteikti. Lietuviai jau vasarą galėjo ir dar gali aplankyti „Jaunmoko“ pilį, Daugpilio keramikos meno centrą, interaktyvią erdvę „Nematomas pasaulis“, kuris kviečia keliauti po jausmų pasaulį bei pasinaudoti kitais pasiūlymais.

2022 metų pradžioje startavusi Baltijos šalių Šeimos kortelės iniciatyva Latvijoje jau pritraukė 64 partnerius, kurių prisijungimo prie iniciatyvos dėka lietuvių šeimos su privilegijomis laukiamos 156 -iose vietose Latvijoje.

Pozityvumo ir šeimoms draugiško verslo idėja

Šeimos kortelės partneriai nuolat praturtina šeimų gyvenimus, suteikdami jiems išskirtines galimybes mėgautis laisvalaikiu, mokymu, kultūros renginiais ir maistu. Tai yra tik dalis to, ką Šeimos kortelė siūlo Lietuvos šeimoms. Kartu su partneriais siekiame toliau gerinti Šeimos kortelės pasiūlą ir didinti jos naudą šeimoms visoje Lietuvoje.

Šeimos kortelės tikslas – ne tik suteikti šeimoms įvairias lengvatas ir nuolaidas, bet ir plėtoti šeimų bendruomenę, palaikyti jų gerovę bei suteikti orumo ir pasitikėjimo kiekvienai šeimai, auginančiai gausų būrį vaikų.

 

 

Comments are closed.

Close Search Window