Naujienos|

Visais požiūriais sudėtingi 2020-ieji negailėjo iššūkių ir Šeimos kortelei. Nepaisant jų, įvairiai vertinama nuolaidų ir privilegijų sistema gausioms ar negalią turintį vaiką auginančioms šeimoms toliau atkakliai skynėsi kelią pas savo naudotojus. Už partnerių pritraukimą atsakinga organizacija skaičiuoja, kad metams baigiantis Šeimos kortelę jau turi 80 proc. šeimų, auginančių daugiau kaip 3 vaikus, ir apie 20 proc. šeimų, auginančių vaiką su negalia.

Apžvelgdama nueinančius metus, Šeimos kortelės programos koordinatorė Indrė Petkevičienė dėlioja statistiką. Ji, pasak moters, išties gera, turint omenyje, kiek daug netikėtumų, suvaržymų, apribojimų pažėrė COVI-19 pandemija.

„Pavyzdžiui, per šiuos metus Šeimos kortelę pristatėme 19-oje savivaldybių, kur surengėme 20 renginių.

Nuo plano atsilikome tik dviem renginiais – sakyčiau, labai neblogas rodiklis tokiems sudėtingiems laikams“, – sako koordinatorė.

Šiemet kortelės programoje įvyko ir technologinis proveržis – gegužę startavo mobili programėlė. Naudotojui ji leidžia vienoje vietoje pamatyti visas Šeimos kortelės naujienas, prisijungusius partnerius, arčiausiai buvimo vietos esančias įstaigas ir įmones, kuriose teikiamos nuolaidos.

I.Petkevičienė neslepia, kad atsiradus šiai viešinimo inovacijai, verslai ėmė labiau domėtis galimybe dalyvauti Šeimos kortelės programoje, tačiau karantinas daugelį jų privertė mąstyti ne apie socialinę atsakomybę, o apie išgyvenimą. Oficialiais duomenimis, dabar Šeimos kortelės programoje dalyvauja 228 partneriai – kol kas tik 52 proc. planuoto skaičiaus. „Sunku prikalbinti dalintis su kitais, kai verslas pirmiausia galvoja, kaip išlikti ir išlaikyti savo darbuotojus“, – pastebi koordinatorė.

Bene dosniausią derlių – net 37 partnerius – į Šeimos kortelės aruodus atnešė tarptautinės verslo rekomendacijų organizacijos BNI klubai. Verslo pusryčiai padėjo rasti ir pasiekti tuos verslus, kurie vadovaujasi šūkiu „Laimi besidalinantys“. Turimais duomenimis, net 65 proc., arba 2/3 visų pasiūlymų jungtis prie Šeimos kortelės, atėjo būtent per BNI. Partneriais tapo tiek patys klubų nariai, tiek jų rekomenduotos įmonės.

„Nuolaidos – pačios įvairiausios: nuo namo pridavimo paslaugų, kompiuterių ar stogo remonto, vėdinimo ir šaldymo įrangos iki judesio klinikų, laboratorijų, odontologų, grožio ir SPA paslaugų ar žaislų. Labai džiaugiamės užsimezgusiu bendradarbiavimu su leidykla „Jūsų Flintas“ ir derinama partneryste su Žaros leidykla“, – vardija I. Petkevičienė.

Per 2020 m. Šeimos kortelei gauti buvo pateikti 6 144 prašymai: 5 135 jų pateikė šeimos, auginančios daugiau kaip 3 vaikus, o 1009 – šeimos, auginančios atžalą su negalia.

Iš viso nuo Šeimos kortelės programos pradžios jau išdalinta per 20 000 kortelių, jomis naudojasi daugiau kaip 50 proc. visų potencialių naudos gavėjų.

**

Nuo 2019 m. rugsėjo gausios ir neįgalius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių prekėms bei paslaugoms, įvairias lengvatas ir privilegijas tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Šeimos kortelė neatstoja banko kortelės..

Dalyvavimas nacionalinėje Šeimos kortelės nuolaidų sistemoje valstybinėms įstaigoms ir verslui sudaro sąlygas palaikyti gausias bei neįgalius vaikus prižiūrinčias ar slaugančias šeimas, taikant nuolaidas nacionaliniu ir regioniniu mastu. Šiuo metu Šeimos kortelę turi daugiau kaip 20 300 potencialių jos gavėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window