Map Unavailable

Renginio data:
2021/08/29 - 11:00 - 14:00

Vieta:
Vingio parko stadionas,
Vingio parkas,
Vilnius


2021 m. rugpjūčio 29 d. (sekmadienį) 11-14 val. aktyvaus užimtumo centras EIK tęsdamas smagią tradiciją – vasarą išlydėti draugų ir bendraminčių būryje – kviečia į Draugų ir sporto šventę Vingio parko stadione.
Šiais metais renginyje bus penkiskart daugiau geros nuotaikos, sportinio azarto, draugiškų šypsenų ir linksmo šėlsmo, nes Draugų ir sporto šventė jau 5-oji!
Draugų ir sporto šventė šiemet galingai skambės Afrikos būgnų ritmu. Ir bus dar labiau ratuota, nes jos metu ne tik vyks 2-osios žmonių su negalia bėgimo su triračiais (Frame Running) varžybos Vilnius Open taurei laimėti, bet ir bus pristatyta nauja rungtis – vežimėlių slalomas. Taip pat bus galima išmėginti savo jėgas draugiškose integruoto krepšinio varžybose. O ilgamečiai mūsų bičiuliai, „Tapk čempionu“ komanda, pakvies linksmai pažaisti šeimas su mažiausiais šventės dalyviais – būsimais čempionais.
Po sportinių rungčių pasistiprinsime skanaudami kareivišką košę. Jėgas padės atgauti gardūs „Kavos galia“ gėrimai. Aktyviausių ir smalsiausių, žinoma, laukia prizai, o visų šventės dalyvių – siurprizai.
Nerkime į šventinį šurmulį drauge: vilniečiai ir miesto svečiai, suaugę ir vaikai, ir visi žmonės, apdovanoti skirtingomis galiomis, bet vieningai spinduliuojantys pozityvią energiją ir nuoširdžią šilumą – laukiame jūsų, nes draugystė išties veža!
Šeimos kortelė siame renginyje pakvies visus i smagią loteriją be pralaimėjimų. Stende galėsite sužinoti karščiausias Šeimos kortelės naujienas, o jei dar neturite šios kortelės, vietoje galėsite ją ir užsisakyti 🙂
Organizatorius
Aktyvaus užimtumo centras EIK
Vertinimas
[Viso: 0 Vidurkis: 0]

Comments are closed.

Close Search Window