Map Unavailable

Renginio data:
2022/08/26 - 14:00 - 15:00


Išlydėti vasarą nebus liūdna, jei tai darysite kartu su draugais. Tad kviečiame nenukabinti nosies, o čiupti už rankų savo bičiulius ir 2022 m. rugpjūčio 26 d. (penktadienį) 14 val. atkeliauti į DRAUGŲ IR SPORTO ŠVENTĘ, kuri jau 6-tą kartą šurmuliuos Vilniaus Vingio stadione. Čia, kaip įprasta, bus gausu draugiškų šypsenų, aktyvių veiklų ir sportinio azarto, prizų ir siurprizų.
Renginys skirtas visai šeimai ir draugiškas pačių įvairiausių galių žmonėms.
PROGRAMA
14.00 Šventės atidarymas.
Sveikinimo žodžiai šventės dalyviams, mergaičių gimnasčių pasirodymas ir aktyvus apšilimas drauge su „Afrikos būgnais“ bei „Judesio laboratorijos“ šokėjais. Šventinį ritmą palaikys nuotaikinga DJ komanda, kurioje gros regėjimo negalią turintys vaikinai.
14.20 Bėgimo su triračiais varžybos Frame Running Vilnius Open.
*14.20 – 14.35 100 m bėgimas (moterys, mergaitės)
*14.35 – 14.50 100 m bėgimas (vyrai, berniukai)
15.00 Vežimėlių slalomas.
Dalyvius kviesime įveikti specialiai paruoštą trasą, kurioje reikės vikrumo ir išmanumo. Išbandyti rungtį turės galimybę ir ne vežimėliuose judantys žmonės.
15.15 Pažintinė mankšta su Viktoru Topol.
Pasaulio fitneso čempionas, kuriam negalia netrukdo pasiekti tai, ko jis trokšta, pristatys mankštos pratimus, tinkamus sportuoti visai šeimai – nuo vaikų iki senelių.
15.30 Orientacinis žaidimas (komandinis).
Komandos narių skaičius neribojamas. Komandoms taškai bus skiriami už atliktas įvairias užduotis. Trys daugiausiai taškų surinkusios komandos bus apdovanojamos. Žaidimui komandą galima registruoti iš anksto el. paštu centraseik@gmail.com
16.15 Apdovanojimai.
16.30 Vaišės.
Aktyviai sportavusius ar sportuojančius draugus palaikiusius dalyvius pakviesime užsiregistruoti ir pasiimti gardų ir sveikuolišką maisto rinkinuką.
17.00 Šventės uždarymas.
Nuolatinės veiklos “Draugų ir sporto šventėje”:
***Žaidimų ir edukacijų zona.
Mažiausius šventės dalyvius Centro „Eik“ edukatorės pakvies susipažinti su muzikos terapija, kartu piešti ir lipdyti, o aktyvioji „Tapk čempionu“ komanda paruoš linksmų žaidimų visai šeimai.
***Kineziterapijos ir sveikatinimosi zona.
Rūpestingieji Centro „Eik“ kineziterapeutai bus pasiruošę čia pat pagelbėti ir patarti, kaip sportuoti ne tik smagiai, bet ir saugiai.
***Atradimų zona.
Čia atrasite ‘Šeimos kortelės” LAIMĖS RATĄ, kuris nei vieno nepaliks be prizo. Taip pat sužinosite naujausią informaciją apie ‘Šeimos kortelės” privilegijas ir kaip ją užsisakyti.
Čia atrasite ir ką tik Vilniuje savo paslaugų teikimą atnaujinusios “Socialinio taksi” komandos automobilį bei galėsite susipažinti su jo įranga. Be to, mūsų bičiuliai papasakos apie kitas žmonėms su negalia savo teikiamas paslaugas – pagalbą ieškantiems darbo.
***Smaližių zona.
Pasportavus atgauti jėgas šventės dalyviams padės gardūs „Kavos galia“ gėrimai ir su meile pagaminti socialinio restorano „Pirmas blynas“ vafliukai.
Esate labai laukiami!
Vertinimas
[Viso: 0 Vidurkis: 0]

Comments are closed.

Close Search Window