Prekybos tinklas RIMI

RIMI

Norėdami pasinaudoti papildoma nuolaida, KIEKVIENĄ KARTĄ APSIPERKANT kasoje pateikite „Šeimos“ ir turimą „Mano Rimi“ kortelę ir suteikta 5 proc. nuolaida sugrįš į jūsų „Mano Rimi“ kortelę „Mano Rimi“ pinigais nuo kiekvienos RIMI privačios etiketės prekės.

.

 

Perkant RIMI parduotuvėse su „Šeimos kortele“ į „Mano Rimi“ kortelę grįžta 5 % „Mano Rimi” pinigais nuo kiekvienos RIMI privačios etiketės prekės sumos.

Daugiau informacijos apie „Mano Rimi“ sukauptus pinigus ir jų panaudojimą rasite čia:

https://www.rimi.lt/mano-rimi/mano-rimi-pinigai

 

 

Papildoma nuolaida su „Šeimos“ kortele galios pirkėjų pamėgtoms prekės ženklų „Rimi“, „Rimi Basic“, „Selection by Rimi“ ir kitoms „Rimi“ privačios etiketės prekėms. Privačios etiketės prekių sąrašą galite rasti čia:

https://www.rimi.lt/asortimentas/privacios-etiketes-produktai

Taip pat galioja ir visos kitos naudos, kurios priklauso perkant su „Mano Rimi“ kortele. Visos nuolaidos išimtys nurodytos www.rimi.lt.

Ši nuolaida bus taikoma remiantis standartinėmis „Mano Rimi“ kortelės lojalumo programos taisyklėmis. Daugiau apie „Mano Rimi“ kortelėje sukauptos nuolaidos panaudojimą galite sužinoti čia:

https://www.rimi.lt/mano-rimi/mano-rimi-taisykles-ir-salygos

Primename, kad parsisiuntus „Rimi“ mobiliąją programėlę „Mano Rimi“ kortelės nešiotis nėra būtina – kortele ir kitomis „Rimi“ lojalumo programos naudomis patogiai pasinaudosite kasos ekrane telefonu nuskenavę QR kodą arba pridėję telefoną prie banko kortelių skaitytuvo.

Nuolaida su „Šeimos“ kortele galima pasinaudoti visose kasose, išskyrus savitarnos kasas ir „Rimi“ e.parduotuvėje.

SVARBU: savitarnos kasose virtualių Šeimos kortelių nuolaida negalioja laikinai, dėl techninių trikdžių, kurie šiuo metu yra sprendžiami. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Jei turite daugiau klausimų, prašome kreipkitės nemokamu „Rimi“ klientų aptarnavimo centro tel. Nr. 8 800 29 000 ar el. paštu info@rimibaltic.com

 

Vertinimas
[Viso: 59 Vidurkis: 2.8]
Pavadinimas:
UAB „RIMI Lietuva“
Kodas:
123715317
Adresas:
Spaudos g. 6-1, LT-05132, Vilnius
Telefonas:
+370 800 29000
Nuolaidų taikymo apimtis (teritorija):
Tik nurodytose parduotuvėse / paslaugų teikimo vietose
https://www.rimi.lt/parduotuves
Nuolaidos taikomos:
Visoms prekėms / paslaugoms
5 proc. grįžta į „Mano Rimi“ kortelę „Mano Rimi” pinigais nuo kiekvienos RIMI privačios etiketės prekės.
Nuolaidos galioja iki:
Iki 2024 m. gegužės 31 d.
Pasidalinkite su draugais:
Facebook
LinkedIn
Close Search Window