„Skalvijos“ kino centras

„Skalvijos“ kino centras – nekomercinio kino erdvė.

Europos šalių filmai, autorinis kinas, kino klasika, pripažintų autorių retrospektyvos, teminiai ciklai, lietuviškas kinas, kino edukacijos projektai, ypatingą dėmesį skiriant ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunimui.

Visiems vaikams ir moksleiviams taikomos sumažintos bilietų kainos, skelbiamos svetainėje https://skalvija.lt/bilietai/

Išskirtinai Šeimos kortelės turėtojams, „Skalvijos“ kino centras suteiks privilegijas paslaugos teikimo vietoje adresu A. Goštauto g. 2, Vilnius arba perkant bilietus www.bilietai.lt:

sumažinta bilieto kaina į repertuarinius seansus ir į šeimoms skirtus „Karlsono kino“ seansus tiek suaugusiems, tiek vaikams yra 3 Eur (bilietų kainas galite rasti čia: https://skalvija.lt/bilietai/).

 

Skalvijos kino centre bilietus galima įsigyti pateikiant Šeimos kortelę paslaugos teikimo vietoje peržiūrai, o juos perkant www.bilietai.lt, „Nuolaidos kodo“ parinktyje  pasirinkti „Kaina su Šeimos kortele“ ir kiek bilietų norima įsigyti turintiems teisę gauti Šeimos kortelės privilegijas asmenims (kartu su bilietu reikės pateikti peržiūrai Šeimos kortelę ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą).

Vertinimas
[Viso: 2 Vidurkis: 5]
Pavadinimas:
VŠĮ „Skalvijos“ kino centras
Kodas:
122240248
Adresas:
A. Goštauto g. 2, Vilnius
Telefonas:
+37052610505
El. paštas:
Internetinis tinklapis:
Nuolaidų taikymo apimtis (teritorija):
Visos veikiančios parduotuvės / paslaugų teikimo vietos
Nuolaidos taikomos:
Nurodytoms prekėms / paslaugoms
Sumažinta bilieto kaina į repertuarinius seansus ir į šeimoms skirtus „Karlsono kino“ seansus tiek suaugusiems, tiek vaikams yra 3 Eur (bilietų kainas galite rasti čia: https://skalvija.lt/bilietai/).
Nuolaidos galioja iki:
Neterminuotai
Pasidalinkite su draugais:
Facebook
LinkedIn
Close Search Window