Kraujo tyrimai, UAB SYNLAB Lietuva

„SYNLAB“ – vienas didžiausių Europoje laboratorinių paslaugų tiekėjų. Įmonė teikia aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas ir atlieka virš 5 000 skirtingų tyrimų, siekiant visapusiško sveikatos ištyrimo.

Išskirtinai su ŠEIMOS KORTELE, visuose SYNLAB Lietuva laboratorijos padaliniuose suteikiama 15 % nuolaida kraujo tyrimams, registracijos metu pateikus Šeimos kortelę. *

* nuolaida netaikoma WellMe ir Wellme Symptom profilaktinių tyrimų programoms, maisto netoleravimo, alergijų genetiniams ir retiesiems tyrimams, gydytojų konsultacijoms, slaugos personalo paslaugoms, procedūroms bei vakcinoms; nuolaidos nesumuojamos ir jau galiojantiems akciniams pasiūlymams papildomai netaikomos.

Vertinimas
[Viso: 0 Vidurkis: 0]
Pavadinimas:
UAB SYNLAB Lietuva
Kodas:
125375183
Adresas:
Kalvarijų g. 137A-15, 08221 Vilnius
Telefonas:
+370 6 853 98 01
Internetinis tinklapis:
Nuolaidų taikymo apimtis (teritorija):
Visos veikiančios parduotuvės / paslaugų teikimo vietos
Nuolaidos taikomos:
Nurodytoms prekėms / paslaugoms
15 % nuolaida kraujo tyrimams, registracijos metu pateikus Šeimos kortelę.
Nuolaida netaikoma WellMe ir Wellme Symptom profilaktinių tyrimų programoms, maisto netoleravimo, alergijų genetiniams ir retiesiems tyrimams, gydytojų konsultacijoms, slaugos personalo paslaugoms, procedūroms bei vakcinoms; nuolaidos nesumuojamos ir jau galiojantiems akciniams pasiūlymams papildomai netaikomos.
Nuolaidos galioja iki:
iki 2025 m. kovo mėn. 31 d.
Pasidalinkite su draugais:
Facebook
LinkedIn
Close Search Window