Inovatyvaus švietimo platforma- Edulandas, VšĮ

Edulandas – tai inovatyvaus švietimo platforma, kurioje per žaidybinį ir patyriminį ugdymą vaikai yra skatinami atsakymų ieškoti atraktyvių ir kūrybingų užsiėmimų metu. Ši erdvė yra skirta ne tik vaikams, bet ir Jų tėvams, mokytojams bei kitiems neformalaus ugdymo teikėjams, kurių siekis išlaisvinti vaikų fantaziją, kūrybiškumą ir keisti požiūrį į švietimą.

Šiuo metu siūlome STEAM ugdymo metodika paremtus užduočių rinkinius, kurie vaiką pasiekia namuose, o konstruoti ir atrasti savo stipriąsias puses mokytojas jam padeda virtualių pamokų metu.

ŠEIMOS KORTELĖS turėtojams taikome 15 procentų nuolaidą  šiai ir kitoms savo paslaugoms bei renginiams. Nurodyta nuolaida bus teikiama Šeimos kortelių turėtojams pateikiant Šeimos kortelę paslaugos teikimo vietoje peržiūrai, o užsakant internetu – nurodžius savo Šeimos kortelės numerį.

Pagal poreikį pateikti asmens dokumentą.

Vertinimas
[Viso: 1 Vidurkis: 5]
Pavadinimas:
Edulandas, VšĮ
Kodas:
304840229
Adresas:
Chemijos g. 13, 51327, Kaunas
Telefonas:
+370 618 07455
El. paštas:
Internetinis tinklapis:
Nuolaidų taikymo apimtis (teritorija):
Tik nurodytose parduotuvėse / paslaugų teikimo vietose
Chemijos g. 13, 51327, Kaunas
Nuolaidos taikomos:
Nurodytoms prekėms / paslaugoms
15 procentų nuolaida visoms VšĮ „Edulandas“ teikiamoms paslaugoms ar renginiams partnerio paslaugų teikimo vietoje adresu Chemijos g. 13, Kaunas bei internetu teikiamoms paslaugoms
Nuolaidos galioja iki:
Neterminuotai
Pasidalinkite su draugais:
Facebook
LinkedIn
Close Search Window