Vaistinių tinklas Camelia

Dinamiškas, lankstus ir greitai besiplečiantis mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ suteikia privilegijas pateikus Šeimos kortelę vaistinėse.

Nuskaičius jai suteiktą personalizuotą magnetinį brūkšninį kodą ar nuskanavus mobiliosios Šeimos kortelės QR kodą, suteikiamos nuolaidos:

30 proc. maisto papildams;

25 proc. kosmetikai;

20 proc. kitoms prekėms: nereceptiniams vaistams, arbatai, higienos prekėms, prekėms vaikams ir mamai, maisto produktams, med. priemonėms, slaugos priemonėms, tvarsliavai, optikos prekėms.

Nuolaidos galioja kiekvieną dieną (įskaitant savaitgalius), atsižvelgiant į vaistinių „Camelia“ darbo laiką.

Nuolaidos netaikomos prekėms, kurioms taikomos kitos nuolaidos ar pasiūlymai, mineraliniam vandeniui, dovanų kuponams, kompensuojamiesiems vaistams ir su kompensuojamuoju receptu įsigyjamoms med. prekėms.

Vertinimas
[Viso: 30 Vidurkis: 4.1]
Pavadinimas:
„Camelia“
Kodas:
134778482
Adresas:
Taikos 104D, 51196 Kaunas
Telefonas:
+370 697 03000
Internetinis tinklapis:
Nuolaidų taikymo apimtis (teritorija):
Tik nurodytose parduotuvėse / paslaugų teikimo vietose
https://camelia.lt/vaistines
Nuolaidos taikomos:
Nurodytoms prekėms / paslaugoms
30 proc. maisto papildams;
25 proc. kosmetikai;
20 proc. kitoms prekėms: nereceptiniams vaistams, arbatai, higienos prekėms, prekėms vaikams ir mamai, maisto produktams, med. priemonėms, slaugos priemonėms, tvarsliavai, optikos prekėms;
* pasiūlymas netaikomas prekėms, kurioms taikomos kitos nuolaidos ar pasiūlymai, mineraliniam vandeniui, kompensuojamiesiems vaistams ir med. prekėms, perkant su kompensuojamų vaistų pasu.
Nuolaidos galioja iki:
Neterminuotai
Pasidalinkite su draugais:
Facebook
LinkedIn
Close Search Window