Naujienos|

Konkursas: laimėkite 2 pakvietimus, paspaudę nuorodą kur rasite sąlygas
iki penktadienio (kovo 17 d.) 17:00 komentare prisiminkite savo močiutę ar senelį, papasakokite kas jums yra ypač svarbu šiame santykyje.

#ŠeimosKortelė ir Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus kviečia šeimų šeštadienius leisti turiningai.

Vaikystėje dažnam iš mūsų močiutė yra labai svarbus asmuo. Ji mus lepina, maitina, moko, guodžia. Tačiau suaugę ir įsisukę į asmenines rutinas, neretai primirštame savo senolius – jie patiria didelę socialinę atskirtį, tampa tarsi nebereikalinga visuomenės dalimi. Šiame edukaciniame užsiėmime nagrinėsime Vytauto Labanausko ir Dominykos Adomaitytės sukurtą animacinį filmą „Močiutės blynai“ – susipažinsime su skaudžia senolių atskirties problematika, aiškinsimės pagrindinio personažo veiksmus, emocijas bei jų kilmės priežastis, susipažinsime, kokiomis priemonėmis buvo sukurtas šis animacinis filmas. O paskui kursime savo originalų animacinį filmuką senolių socialinės atskirties klausimais.

Dovanosime 2 pakvietimus į artimiausią Šeimų šeštadienio renginį „Animacijos dirbtuvės: prisimink močiutę”! (atsitiktinai parinksime laimėtojus).

Renginio laikas kovo 18 d. 12 val.
Trukmė: 1 val.

Registracija: https://forms.gle/dDzn5HDJbY3xmLxy5
Kaina: Šeimos bilietas 7 eurai (1 suaugusysis ir 1-4 nepilnamečiai vaikai) arba 12 eurų (2 suaugusieji ir 1-4 nepilnamečiai vaikai)

 

Comments are closed.

Close Search Window