Naujienos, Naujienos|

Išbandymų metas mus visus skatina ne tik naudotis Kortelės privilegijomis, bet ir palaikyti korteles turinčioms šeimoms daugiau galimybių atveriančius verslus. Atsidėkoti už daugiau galimybių paprasta – tereikia pasirinkti ką ir iš ko perkame.

Vienas pirmųjų  Kortelės partnerių – UAB „VERUS GUSTUS“ iš karto neraginti įsitraukė į Kortelės programą gausiomis ir įspūdingomis nuolaidomis.

Pateikus šeimos kortelę visoms picoms taikoma 50% nuolaida.

Akcija galioja karantino laikotarpiu: picas galima atsiimti tiek restorane, tiek galime pristatyti Jums į namus. Minimali užsakymo suma ( maisto pristatymui į namus )- 15 eur. Vežame tik Kauno ir Vilniaus miestuose. Šeimos kortelę reikės pateikti atvykus kurjeriui.

Kadangi į restoranus Vilniuje ir Kaune atvykti kažkurį laiką dar negalėsime, Šeimos kortelė nuo šios dienos iki pasibaigs karantinas galioja ir užsisakant maistą į namus ar atvykstant atsiimti užsakymo vietoje nuolaidas taikančiuose restoranuose (žiūrėti „Karštas pasiūlymas”).

Užsisakyk internetu www.pjveza.lt arba ☎️1315 Kaune ar Vilniuje !

Skanaus.. su viltimi, kad greitai galėsime švęsti ne tik namuose.

Kaip užsisakyti ir kitą informaciją rasite partnerio Facebook paskyroje  https://www.facebook.com/PJazzLietuva/

Daugiau karštų pasiūlymų ir jų galiojimo trukmę, vietas ir kitas sąlygas raste čia: https://seimos-kortele.lt/kategorija/karsti-pasiulymai/

Nuolaida galioja karantino laikotarpiu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window