MES

Daugiavaikių šeimų asociacija „MES“

Projektą “Šeimos kortelė” administruoja Daugiavaikių šeimų asociacija „MES“

Asociacijos kodas: 302846639
Adresas: Ulonų g. 5, Vilnius 08240
Telefonas: +370 605 65455
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: http://www.dsa-mes.lt

APIE ASOCIACIJĄ: 2012 metų rudenį įkurtos Daugiavaikių šeimų asociacijos MES tikslas – suburti darnias, visaverčiais žmonėmis vaikus auginančias gausias šeimas, kurios savo kasdieniais darbais ir poelgiais iškalbingai liudija atsakingą tėvystę.

MES balsiai sakome, kad šiandien daugiau negu tris vaikus auginantys tėvai nepelnytai nuvertinami ir laikomi socialiai neatsakingais, neva šeimos planavimo įgūdžių stokojančiais asmenimis. MES teigiame, kad auginti daug vaikų yra tvirtas ir apgalvotas mūsų pasirinkimas, kuriam ryžomės ne gviešdamiesi tariamos valdiškos naudos, o vedami savo širdies balso. Tvirtiname, kad MES su dideliu džiaugsmu ir ne ką mažesne atsakomybe atsiliepėme į naujos gyvybės kvietimą ir už tai buvome apdovanoti privilegija tapti žmogaus Kūrėjais. MES esame laimingi, kad ši privilegija mums buvo suteikta ne vieną kartą!

Nesuvaidintu savo pavyzdžiu MES stengiamės įkvėpti kiekvieną darnią Lietuvos šeimą dar ir dar kartą ryžtis tėvystei, nes tik vaikų šypsenomis ir ašaromis įprasmintas gyvenimas kiekvienam iš mūsų suteikia po amžinybės pažadą – šimtmečiais gyventi savo palikuonių atmintyje. Tiems, kurie šiandien dvejoja skausmingo pasirinkimo kryžkelėje, MES sakome – drąsiai rinkitės gyvybę, nes tik tai yra verta ir teisinga, tik tai mums leidžia tapti geresniais žmonėmis.

MES siekiame atpažinti savo vaikų talentus ir padėti jiems skleistis išmintingų pedagogų šviesoje. MES stengiamės rasti būdų, kaip padėti tiems, kurių šeimos finansinė padėtis šiandien riboja kryptingo gabių vaikų lavinimo galimybes. MES žinome, kaip sunku daugiavaikei mamai derinti šeimą ir profesinę veiklą, todėl dalydamiesi gerąja asmenine patirtimi ir bendradarbiaudami su atsakingomis institucijomis esame pasiryžę ieškoti visoms suinteresuotosioms šalims priimtinų sprendimo būdų.

MES

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content